ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

Sportovní

Bronzové medaile z Republikového finále florbalu!

Ve středu 5. 6. 2024 se konalo Republikové finále florbalu dívek IV.! Do Hradce Králové se sjelo 14 škol z celé republiky. Hrálo se ve třech halách na tři skupiny A, B, C. číst dále..

Vydáno 10. 06. 2024
V kategorii Sportovní
Aktualizováno 10. 06. 2024

Autor: Iveta Szakošová

|
Mistrovství ČR ve stepu

30.května se v Praze konalo Mistrovství ČR ve stepu. Z Hradce Králové se na mistrovství nominovala skupina AVALANCHE s našimi dvěmi žákyněmi - Edita Bestvinová ze 2.A a Blanka Kupsová ze 4.C. číst dále..

Vydáno 31. 05. 2024
Aktualizováno 31. 05. 2024

Autor: Ivona Biernatová

|
Atletky opět zlaté!

Ve středu 22. 5. 2024 se konalo Krajské finále Poháru rozhlasu v atletice, do kterého naše děvčata postoupila s nejvyšším počtem bodů ze všech škol. číst dále..

Vydáno 28. 05. 2024
Aktualizováno 28. 05. 2024

|
Krajské finále olympijského víceboje

V pondělí 20.5. proběhlo KF olympijského víceboje. Svými výbornými sportovními výkony vybojovala 1. místo Monika Doksanská ze 4.A. Velká gratulace. Družstvo starších žáků též podávalo skvělé sportovní výkony a obsadilo v konkurenci 16 škol krásné 5. místo. Též gratulujeme.

Vydáno 21. 05. 2024
Aktualizováno 21. 05. 2024

Autor: Iva Lamichová

|
Zlatá medaile děvčat v atletice!

Ve čtvrtek 16. 5. 2024 se na Sokole v Hradci Králové konalo Okresní finále Poháru rozhlasu v atletice dívek kategorie 8.-9. tříd. číst dále..

Vydáno 17. 05. 2024
Aktualizováno 17. 05. 2024

|
Volejbalové zlato

Ve středu 17. 4. 2024 se v třebešské sportovní hale konalo okresní finále ve volejbalu dívek a chlapců. číst dále..

Vydáno 18. 04. 2024
Aktualizováno 18. 04. 2024

Autor: Tomáš Mikyska

|
Olympijský víceboj

Ve středu 17. dubna soutěžilo družstvo vybraných žáků z osmých a devátých ročníku v Olympijském víceboji. Ve velmi chladném počasí se jim podařilo vybojovat druhé místo a postup do krajského finále. číst dále..

|
Přespolní běh

Šárka Menclová ze 4.C a získala skvělé 1. místo. Celkem se závodu účastnilo 24 dívek. Blahopřejeme

Vydáno 12. 04. 2024
Aktualizováno 12. 04. 2024

Autor: Tomáš Novák

|
Basketbal

Basketbal

Dne 10. 4. se vybraní žáci osmých a devátých tříd zúčastnili okresního kola v basketbalu. I přes velkou konkurenci kluci bojovali až do konce turnaje o třetí příčku. Prohra v posledním zápase nám bohužel nakonec přidělila bramborovou medaili. číst dále..

Vydáno 11. 04. 2024
Aktualizováno 11. 04. 2024

Autor: Martin Kováčik

|
Národní finále ČEPS Cupu

Dne 26. března 2024 proběhlo Národní finále florbalového turnaje ČEPS Cup. Do Prahy se sjelo 16 nejlepších týmů z celé republiky. Kluci z Bezručky byli ve skupině D společně s týmy z Moravskoslezského, Karlovarského a Zlínského kraje. Ve skupině jednou prohráli, remizovali a vyhráli. číst dále..

Vydáno 27. 03. 2024
Aktualizováno 15. 04. 2024

Autor: Jana Zemanová

|

Na začátku září se družstvo chlapců a děvčat z osmých a devátých tříd zúčastnilo největšího školního sportovního projektu v České republice. číst dále..

Vydáno 12. 09. 2023
Aktualizováno 12. 09. 2023

|
Adam Pecina mistrem republiky

Rádi bychom se podělili o úspěch našeho žáka Adama Peciny z 9.A, který se stal Praze mistrem republiky v běhu na 60 m překážek, navíc v osobním rekordu a pouhých 11 setin za rekordem národním.