ZŠ Bezručova

Bezručova 1468, 500 02 Hradec Králové

Poslední aktuality

4. místo na okresním finále v kopané dívek

20.4. se uskutečnilo okresní finále v kopané starších žákyň. Naše škola po bojovném výkonu obsadila sympatické 4. místo. Děkujeme na vynikající reprezentaci školy. číst dále..

Vydáno 26. 04. 2016
V kategorii Sportovní
Aktualizováno 11. 10. 2016

Autor: Pavel Balda

|
Cvičené kozy - akce pro prvňáky

13. dubna 2016 nás navštívila paní se cvičenými zvířátky - dvojicí koziček a pejskem. Děti se moc pobavily pohledem na vzorně vycvičená zvířátka, ale také se dozvěděly řadu zajímavostí o tom, jak kozy žijí a co všechno jim chutná nebo naopak, co nejedí. číst dále..

Vydáno 15. 04. 2016
V kategorii Akce školy

Autor: Zdeněk Kober

|
Školní psycholog

působí na naší škole od 1. 3. 2016. Školní psycholog poskytuje bezplatnou pedagogicko-psychologickou poradenskou pomoc žákům, rodičům a pedagogům školy. zobrazit více..

Vydáno 11. 04. 2016

|
Noc s Andersenem 2016

V pátek 1. dubna jsme si opět užili Noc s Andersenem. číst dále..

Vydáno 07. 04. 2016
V kategorii Družina a knihovna

|
Florbal - Velikonoční turnaj

22.3. se naši mladší žáci zúčastnili Velikonočního turnaje ve florbalu na ZŠ Kukleny. Celkem se turnaje účastnilo 12 týmů. Výběr 4. ročníků se probojoval do čtvrtfinále turnaje, výběr 5.ročníků se probojoval do finále o 3.-4. místo, které s přehledem vyhrál. číst dále..

Vydáno 04. 04. 2016

|
Bronzová medaile z okresního finále v basketbalu

31.3.2016 se uskutečnilo okresní finále v basketbalu mladších žáků. Naše škola vybojovala vynikající bronzové medaile. Sestava: Krása David, Dlouhý Nikolas, Koblížek Štěpán, Gonda Pavel, Vodička Filip, Koňařík Matěj, Vohlídka Vojtěch, Bis Tomáš

Vydáno 03. 04. 2016

|
Krásné velikonoční svátky!

Několika fotografiemi z dnešního Velikonočního tvoření si dovolujeme všem dětem, rodičům, ale i všem návštěvníkům našeho webu popřát co nejkrásnější svátky snad už konečně jara. číst dále..

Vydáno 23. 03. 2016

|
Okresní kolo Pythagoriády 21. 3. 2016

Školu reprezentovalo 12 žáků 5. tříd, nejlépe si s příklady poradila Barbora Klusáková z 5.A, která vyřešila všech 15 příkladů správně a skončila na 1.-2. místě. Z 12 žáků bylo 11 úspěšných řešitelů.

Vydáno 22. 03. 2016
V kategorii Vzdělávací

|
Karneval Školní družiny 2016

Poslední školní únorový den 2016 se ve družině konal masopustní karneval. číst dále..

Vydáno 21. 03. 2016

|
Kinball - krajské finále 2016

17.3.2016 se konalo krajské finále v Kinballu. Naše škola obsadila v kategorii III. vynikající 3. místo, v kategorii IV. 4.místo. Naše sestava: Hofman, Štangl, Zumrová, Pirochová, Kiralová, Pavlů, Přidal, Holeček, Koblížek, Gonda, Krejčí, Kudrnová, Levínská, Otčenáš, Mikanová, Pacáková

|
Počítače ve školní družině

Rozhovor ředitele školy s redaktorem Hradeckého Deníku na téma ukončení provozu počítačů ve školní družině ZŠ Bezručova (klikněte na obrázek).

Vydáno 17. 03. 2016

|
Stříbrná medaile z halové kopané 2016

16.3.2016 se konalo okrskové finále v malé kopané starších žáků. Turnaje se účastnilo celkem 6 škol. Naše škola podlehla až ve finále vítězi turnaje ZŠ Sever a obsadila vynikající druhé místo. číst dále..