Vydáno 23. 11. 2015

Autor: Zdeněk Kober

|
Bronzová medaile z okresního přeboru

18.11.2015 se konalo okresní finále starších žáků ve florbalu. Do finále postoupilo celkem 5 vítězů základních skupin. Celé soutěže se účastnilo 28 škol našeho okresu. Naši borci vybojovali 3 místo. Děkujeme za vynikající reprezentaci školy. číst dále..

Vydáno 18. 11. 2015
V kategorii Sportovní

|
Recitační soutěž AJ

Dne 12.11. se konala recitační soutěž v anglickém jazyce. Zúčastnilo se jí celkem 39 žáků ve 3 věkových kategoriích. číst dále..

|
Stříbrná medaile z okresního přeboru

11. 11. 2015 se konalo okresní finále ve florbalu starších dívek. Naše škola ve finále podlehla pouze ZŠ Černilov (2. místo na MČR) a vybojovala vynikající 2. místo. Soutěže se celkem účastnilo 20 škol našeho okresu. číst dále..

Vydáno 11. 11. 2015

|
Mistři okresu v basketbalu

11.11.2015 se konalo v Novém Bydžově okresní finále v basketbalu starších žáků. Finále se účastnilo celkem 7 škol. Naše škola jednoznačně vyhrála všechna utkání, získala zlaté medaile a vybojovala postup do krajského finále 25.11. 2015 v Jičíně. číst dále..

Vydáno 10. 11. 2015

|
Informace k přijímacímu řízení 2016

Informace výchovného poradce k přihláškám, termíny a užitečné odkazy k přijímacímu řízení - celý článek po kliknutí na odkaz. zobrazit více..

|
Liga škol v orientačním běhu 2015

Ve středu 21.10. proběhl druhý závod Ligy škol v orientačním běhu. I tentokrát se závod povedl Monice Podlešákové ze 3. C , která obhájila prvenství ve své kategorii. Dařilo se i Martině Čechové ze 3. A, která skončila třetí. číst dále..

Vydáno 23. 10. 2015

|
Návštěva Akvária a Přírodopisného centra v HK

V rámci hodin přírodopisu navštívily 7.B a 7.C Obří akvárium a Přírodopisné centrum ZŠ Bezručova. Žáci se seznámili s tropickými druhy sladkovodních ryb a také s parybami- rejnoky. V centru si mohli "pohladit" korálovku, krajtu nebo chameleona. A dokonce i nakrmit varana! číst dále..

V kategorii Naše exkurze

|
Tabule cti školní rok 2014-15

Na webu je zveřejněn souhrnný obrázek všech dětí školy, které pro své vynikající výsledky ve škol, sportu apod. byly vybrány pro zveřejnění na Tabuli cti školy v obou pololetích školního roku 2014-15. zobrazit více..

Vydáno 21. 10. 2015

|
Video Českého olympijského výboru

Článek popisující vynikající úspěch žáků naší školy v republikovém finále Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů jsme nově doplnili o odkaz na video, které na Youtube umístil Český olympijský výbor. zobrazit více..

Vydáno 16. 10. 2015

|
Stříbrná medaile z okresního přeboru v malé kopané

13.10 se naší žáci zúčastnili okresního finále v malé kopané v Chlumci n.C. účast na turnaji si zajistili jasným vítězstvím v základní skupině. Na závěrečný turnaj se probojovalo 5 vítězů okrskových kol. Naše škola našla přemožitele pouze v závěrečném utkání se ZŠ Sever (FCHK). číst dále..